Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

Zajęcia fotograficzne

"W poszukiwaniu wiosny" - pod takim hasłem odbywały się zajęcia fotograficzne, w których wykorzystano sprzęt pozyskany w ramach programu "Laboratoria przyszłości".

Wszędzie czuć "magię świąt". W grudniu młodzi fotografowie starali się ją uwiecznić. Oto efekty ich pracy. W zajęciach wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu "Laboratoria przyszłości".

Dzień Zaduszny. Grupa młodych fotografów starała się uchwycić, zatrzymać nastrój zadumy tego wyjątkowego dnia. W zajęciach wykorzystano sprzęt fotograficzny zakupiony w ramach projektu "Laboratoria przyszłości".

"Zatrzymać ruch" - taki był temat prac realizowany na zajęciach fotograficznych. Tak wyglądała praca uczniów i jej efekty. W zajęciach wykorzystano sprzęt fotograficzny zakupiony w ramach projektu "Laboratoria przyszłości".

W miesiącach wrześniu i październiku członkowie kółka fotograficznego na zajęciach wykonywali prace fotograficzne o tematyce "Jesień w obiektywie". Na zajęciach wykorzystywane były aparaty fotograficzne zakupione w ramach programu "Laboratoria przyszłości"