Oferty pracy

Ogłoszenie o naborze na stanowisko sprzątaczki

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Janusza Korczaka  w Nowogrodzie Bobrzańskim

ogłasza nabór kandydatów na stanowisko sprzątaczki

Liczba wolnych miejsc pracy: 1

1.    Przedmiot naboru:
-    Stanowisko: sprzątaczka;
-    Miejsce wykonywania pracy: Szkoła Podstawowa Nr 1 im.  Janusza Korczaka   w Nowogrodzie Bobrzańskim
-    Wynagrodzenie: zgodne z Regulaminem Pracy Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nowogrodzie Bobrzańskim oraz  Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25.10.2021 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282 oraz z 2021 r. poz. 1834 zm.)

-    Okres zatrudnienia: od 02 listopada  2022 r. – czas nieokreślony (pierwsza umowa na okres próbny)

-    Wymiar czasu pracy – 1,0 etat
-    Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę.

2.    Wymagania niezbędne:
-    Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku sprzątaczki w szkole;

-    Nieposzlakowana opinia;

-    Wykształcenie minimum podstawowe lub zawodowe

3.    Wymagania dodatkowe:
-    Umiejętność pracy w zespole.
-    Obowiązkowość, rzetelność, dbałość o czystość i mienie placówki

4.    Ogólny zakres wykonywanych zadań:
-   Współpraca z nauczycielami oraz personelem zatrudnionym w szkole,
-   Utrzymywanie w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzątania,

-   Realizowanie innych zadań zleconych przez dyrektora wynikających z bieżącej działalności placówki,

Szczegółowy zakres wykonywanych zadań zawiera załącznik: Zakres obowiązków,

5.    Wymagane dokumenty i oświadczenia:
-    CV z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej;

-    List motywacyjny;

List motywacyjny oraz CV powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).

- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (poniżej)

- kserokopie świadectw pracy;

- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje;

- oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na stanowisku sprzątaczki w szkole;

- oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do wykonywania czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych (poniżej)

6.    Termin i miejsce składania dokumentów:
-   Termin złożenia ofert upływa z dniem 27 października 2022 r. do godz. 13.00.-   Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

-   Oferty należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim ul. Marcinkowskiego 2.

- o wynikach postępowania rekrutacyjnego kandydaci, zostaną powiadomieni telefonicznie.

Informacja o ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej zostanie przekazana telefonicznie 28 października 2022 r. do godz. 14.00;

- rozstrzygnięcie naboru nastąpi w terminie do dnia 28 października 2022 r.

Wszelkich informacji na temat naboru można uzyskać pod numerem telefonu 68 32 76 535.

Copyright © 2021. All Rights Reserved.