Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim

Wyniki konkursu matematycznego –MAKS 2018

W konkursie interaktywnym Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAKS organizowanego pod patronatem Łowcy Talentów Jersz jesteśmy znowu w czołówce naszego województwa. W tegorocznej edycji, która odbyła się  18 października 2018r. wzięło udział blisko 9000 uczniów z 1000 szkół z całej Polski. Oto wyniki naszych uczestników.

·       Wśród klas czwartych najlepszy wynik osiągnęła

CHUDY NIKOLA (IVc)- zajęła 1 miejsce w województwie lubuskim oraz  178 miejsce w kraju ( dobry wynik)

Świetne wyniki na poziomie województwa osiągnęli pozostali nasi reprezentanci klas czwartych:

Panachida Alicja  ( IVc)- 2 miejsce  (dobry wynik)

Strupińska Magdalena (IVb)- 3 miejsce  ( dobry wynik)

Kościuczyk Natalia ( IVc)- 4 miejsce ( dobry wynik)

Surowiec Lena ( IVb)- 6 miejsce ( dobry wynik)

Kulas Wiktoria ( IVc)- 8 miejsce ( dobry wynik)

Urbaniak Aleksander ( IVb)- 9 miejsce ( dobry wynik)

·       Wśród klas piątych najlepszy okazał się

MIKOŁAJ OSADCÓW (Va)- zajął 1 miejsce w naszym województwie oraz 125 w kraju osiągając bardzo dobry wynik!

Dobre miejsca w województwie zdobyli pozostali uczniowie klas piątych:

Jasińska Martyna ( Va)- 2 miejsce ( wynik dobry)

Borowczak Natalia( Vc)- 3 miejsce ( wynik dobry)

·       W klasach szóstych nasz jedyny reprezentant JAKUB  SOBOLEWSKI ( VIc) zajął z wynikiem dobrym 2 miejsce w województwie!  Brawo!

Wielkie podziękowania i gratulacje dla naszych wspaniałych uczniów, ich rodzin oraz wychowawców klas. Gratulujemy!!

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych już w październiku przyszłego roku szkolnego.

Szkolny Koordynator Konkursów: Barbara Bandziak

Panel techniczny- Jacek Grotkiewicz